"Zelta zvaigznes" grupa

Grupā strādājam pēc M.Montessori metodikas. Bērni paši izvēlās, ar kuriem materiāliem viņiem ir interesanti strādāt un pateicoties materiālos iekļautajai apmācības un paškontroles sistēmai apgūst jaunas zināšanas un prasmes.
Grupā ir ļoti bagātīgs Montessori materiālu klāsts, tādēļ strādājot ar tiem iespējams apgūt visas šai vecumā nepieciešamās zināšanas un katrs bērns var atrast to, ar ko viņam darboties ir interesanti.

            

Montessori sistēma bērniem dod lielu patstāvību, viņi var darboties ar to, kas tiem ir patiešām interesants - nevis rotaļlietām , bet īstiem priekšmetiem. Bērni nevis spēlē dzīvi, bet patiešām dzīvo. Montessori grupā viss ir īsts - bērni rīvē īstu burkānu, dzer īstu, pašu vārītu tēju, mazgā un gludina īstas drēbes...

     

Apgūt matemātikas zināšanas, lasīšanas, rakstīšanas, zīmēšanas un citas prasmes bērniem palīdz speciāli sagatavoti materiāli un skolotājs, kas vienmēr gatavs palīdzēt tam, kuram tas nepieciešams.

     

Montessori-grupā ir īpaši bagātīgs dabas un kosmiskās audzināšanas, kas sevī ietver anatomijas, vēstures, astronomijas un fizikas pamatus, materiālu klāsts.